Kontakt


Nie trafiłeś tu bez powodu.
Nie wahaj się, napisz lub zadzwoń i powiedz, w czym mogłabym pomóc.

Ewa
tel. 602 36 76 76
podopieczni@gmail.com

Szkolenia odbywają się najczęściej w Piotrkowie Trybunalskim lub Zwierzyńcu (gm. Drużbice) na ogrodzonym placu szkoleniowym. Istnieje możliwość dojazdu do klienta na terenie woj. łódzkiego.

Indywidualne zajęcia z psami jak i konsultacje behawioralne w ciągu dnia nie zawsze pozwalają mi na odebranie telefonu.
Odpowiadam jednak w pierwszej wolnej chwili, jeśli otrzymam wiadomość tekstową (sms) zawierającą krótkie informacje: szkolenie/opieka/konultacja oraz imię i nazwisko.WSPÓŁPPRACA


  • Firmom i sklepom z branży zoologicznej (i nie tylko) oferuję recenzowanie produktów. Szanuję swoich Czytelników i dlatego stawiam na autentyczność - coś, co okazuje się nieprzydatne, nie działa bądź nie pokrywa się z zapewnieniami producenta - nie zostanie pominięte milczeniem. Te zaś z produktów, które obronią się podczas naszego testowania, nie tylko zyskają uznanie w recenzji, ale z powodzeniem będą przeze mnie polecane tym, którzy zaufali mi powierzając swoje psy.

DOTYCHCZAS RECENZOWAŁAM:


 Shaggy Brown


http://apetete.pl/dla-psa.html

https://propetsklep.pl/


   • Fundacjom, Stowarzyszeniom i Organizacjom działającym na rzecz zwierząt oferuję współpracę polegającą na prowadzeniu szkoleń podnoszących kwalifikacje wolontariuszy, pomoc przy organizacji wydarzeń w danym mieście lub regionie a także inne, wspólnie ustalone działania. Serdecznie zapraszam do kontaktu. Popieram również przeróżne akcje zwiększające świadomość opiekunów psów lub kotów, dotyczących ich dobrostanu, czy dotykające problemu bezdomności.

WSPÓŁPRACUJĘ Z:

  • SPECJALIŚCI i ludzie z pasją. Działalność szkoleniowa wymaga poznawania coraz to nowych ludzi, zawodowo zajmujących się zwierzętami. Którzy kochają to co robią, bo to ich świat. Czasami znani, czasami w cieniu. Dlatego chcę ich tutaj przedstawić. Jedynie tych, których znam osobiście, którym dobro zwierząt leży na sercu, i których mogłam podziwiać "w akcji". Być może odnajdziecie tu najlepszą psią szkołę w mieście, niezawodnego opiekuna na czas wyjazdów, behawiorystę lub naprawdę dobry jakościowo sklep zoologiczny czy też salon strzyżenia. A może już ich znacie?

POLECAM:


  
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz