Kontakt


Jeżeli masz pytania, chcesz zarezerwować termin w hoteliku, zapisać się na kurs lub umówić się na konsultację behawioralną, napisz wiadomość lub zadzwoń.

Ewa Pawlikowska
tel: 602 36 76 76
e-mail: kontakt@grzecznipodopieczni.pl 
szybka forma kontaktu: sms

Zajęcia z psami jak i konsultacje behawioralne uniemożliwiają mi rozmowy telefoniczne.
Na sms odpowiadam w pierwszej wolnej chwili - wystarczy imię, nazwisko i powód kontaktu: szkolenie/opieka/konsultacja

Obszar działania: Piotrków Tryb. / Bełchatów / Łask / Zduńska Wola / Pabianice


WSPÓŁPPRACA


  • Firmom i sklepom z branży zoologicznej (i nie tylko) oferuję recenzowanie produktów. Szanuję swoich Czytelników i dlatego stawiam na autentyczność - nie będę zachwalać czegoś, co okaże się nieprzydatne, niefunkcjonalne, bądź rozmija się z zapewnieniami producenta. Produkty, które obronią się podczas naszego testowania, będe polecać nie tylko w recenzji, ale i klientom podczas mojej codziennej pracy z psami, nawet po zakończeniu współpracy.


 Shaggy Brown


http://apetete.pl/dla-psa.html

https://propetsklep.pl/


 
  • Fundacjom, Stowarzyszeniom i Organizacjom działającym na rzecz zwierząt oferuję współpracę polegającą na prowadzeniu szkoleń podnoszących kwalifikacje wolontariuszy, pomoc przy organizacji wydarzeń w danym mieście a także inne, wspólnie ustalone działania. Gorąco popieram również akcje zwiększające świadomość opiekunów psów lub kotów, w kwestii ich dobrostanu, i problemu bezdomności zwierząt.

WSPÓŁPRACUJĘ Z:

  • SPECJALIŚCI i ludzie z pasją. Działalność szkoleniowa wymaga poznawania coraz to nowych ludzi, zawodowo zajmujących się zwierzętami. Którzy kochają to co robią, bo to ich świat. Czasami znani, czasami w cieniu. Dlatego chcę ich tutaj przedstawić. Jedynie tych, których znam osobiście, którym dobro zwierząt leży na sercu, i których mogłam podziwiać "w akcji". Być może odnajdziecie tu najlepszą psią szkołę w mieście, niezawodnego opiekuna na czas wyjazdów, behawiorystę lub naprawdę dobry jakościowo sklep zoologiczny czy też salon strzyżenia. A może już ich znacie?

POLECAM:


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz