Kontakt   Ewa Pawlikowska 

zoolog, instruktor szkolenia psów, behawiorysta, opiekun zwierząt

602 367 676
kontakt@grzecznipodopieczni.pl
Zwierzyniec 53, 97-403 Drużbice


Prowadzenie szkoleń i konsultacji uniemożliwia mi rozmowy telefoniczne.

Najskuteczniejszą formą kontaktu w takim wypadku jest zostawienie wiadomości głosowej lub tekstowej. Odpowiadam lub oddzwaniam w pierwszej wolnej chwili - wystarczy imię, nazwisko i powód kontaktu: szkolenie/opieka/konsultacja


Szkolenia i konsultacje: Piotrków Tryb. / Bełchatów / Łask / PabianiceWSPÓŁPPRACA


  • Firmom i sklepom z branży zoologicznej (jak i wydawnictwom książkowym) oferuję recenzję, wpisy sponsorowane, oraz fotografię promocyjną, w ramach testowania przez mnie produktów nie tylko na mojej własnej gromadzie czworonogów, ale i również na hotelikowych gościach (za pozwoleniem ich opiekunów oczywiście :) ). 


Shaggy Brown


http://apetete.pl/dla-psa.html

https://propetsklep.pl/


 

Wyspa Pupila

  • Fundacjom, Stowarzyszeniom i Organizacjom działającym na rzecz zwierząt oferuję współpracę polegającą na prowadzeniu szkoleń podnoszących kwalifikacje wolontariuszy, pomoc przy organizacji wydarzeń w danym mieście, płatny dom tymczasowy a także inne, wspólnie ustalone działania. Gorąco popieram również akcje zwiększające świadomość opiekunów psów lub kotów, w kwestii ich dobrostanu, i problemu bezdomności zwierząt.

WSPÓŁPRACUJĘ Z:


  • SPECJALIŚCI i ludzie z pasją. Działalność szkoleniowa wymaga poznawania coraz to nowych ludzi, zawodowo zajmujących się zwierzętami. Którzy kochają to co robią, bo to ich świat. Czasami znani, czasami w cieniu. Dlatego chcę ich tutaj przedstawić. Jedynie tych, których znam osobiście, którym dobro zwierząt leży na sercu, i których mogłam podziwiać "w akcji". Być może odnajdziecie tu najlepszą psią szkołę w mieście, niezawodnego opiekuna na czas wyjazdów, behawiorystę lub naprawdę dobry jakościowo sklep zoologiczny czy też salon strzyżenia. A może już ich znacie?

POLECAM:Brak komentarzy:

Prześlij komentarz