sobota, 20 stycznia 2018

Pieski świat. Araldo De Luca

Wydawnictwo: Olesiejuk
Ilość stron: 128
Rok wydania:
Okładka: twarda
Wymiary: 225 x 225 mm


Wystawić recenzję tej książce nie jest łatwo, bo "Pieski świat" trudno książką nazwać. Powodem jest połączenie przepięknych fotografii bardzo zdolnego fotografa, wraz z psimi sentencjami i powiedzeniami z różnych części świata.

 tak bardzo w punkt ;)

O ile zdjęcia zawarte w albumie raczej za źródło wiedzy nie posłużą, o tyle książka ta z pewnością może spodobać się młodszym miłośnikom zwierząt, jako idealny tytuł "do poduszki". Dzieci mogą dzięki niej nauczyć się również nazw ras, szlifować zdolność liczenia czy też dobierać właściwe przymiotniki. To również ciekawa pomoc naukowa podczas zajęć z np. dogoterapii.
Wiele fotografii ukazuje psią mimikę pyska, a co za tym idzie - psie nastroje.

Z kolei dla osób szukających szczęścia w zawodzie fotografa, stawiającym pierwsze kroki w groomingu lub handlingu, uwiecznione rasy psów, mogą być źródłem inspiracji.


Gdybym miała wstawić kilka ulubionych bądź najciekawszych ujęć z tej książki, musiałabym wstawić co najmniej połowę. Dlatego pozostaje mi tylko zachęcić wszystkich estetów do zapoznania się z tą książką sam na sam. Uśmiech z pewnością zagości na waszych twarzach, a jeśli macie dostęp do aparatu, zechcecie wykorzystać parę pomysłów na własnym psie.2 komentarze:

 1. Oooo, książka wydaje się dość ciekawa! A że bardzo lubię kupować psie książki, jak spotkam tą to może się skuszę :D

  Pozdrawiamy!
  Z życia owczarka
  https://z-zycia-owczarka.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kto nie lubi kupować psich książek :D
   Ale uważam to i tak za jeden ze zdrowszych nałogów ;)
   Również pozdrawiamy!

   Usuń