środa, 27 maja 2015

SzarpaCzłeki

Znów wyobraźnia nas poniosła. Dziś prezentujemy nowy rodzaj szarpaków, który mamy nadzieję spotka się z entuzjazmem niemniejszym niż jak to było w przypadku SzarPtaków :)

Kolorystyka: dowolna (wybierana przez klienta).
Wielkość i rodzaj splotu (luźny, mocny) również dobierany indywidualnie :)
Cennik i rozmiary:
~25 cm 20 zł
~35cm 25 zł
~50 cm 30 zł
+ koszt wysyłki: 10 zł (polecony priorytet wraz z możliwością śledzenia statusu przesyłki).Może się sprawdzić idealnie nie tylko do zabaw człowieka z psem ale i pomiędzy psami, jeśli te mają chęci do wspólnego przeciągania się. Jest co chwytać, jest co szarpać, jest co dziamdziać :)

Zamówienia: podopieczni@gmail.com5 komentarzy:

 1. Czy te szarpaki nadają się dla bulterierów?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zabawki są robione pod kątem danego psaj , czyli właśnie wytrzymałości lub jej długości itd. Każdy pies jest inny i na każdego jest sposób :) Jedne mają delikatniejsze pyski, inne mają tendencje do niszczenia, rozszarpywania itd.

   Najlepiej chyba przekona Panią galeria, gdzie widać,że bawią się nią nie tylko duże psy ale i takie, które szczęki mają dość sprawne ;) Przeszły też test z posokowcami, a to jedna z najbardziej niszczycielskich ras jeśli chodzi o zęby ;)

   https://www.facebook.com/media/set/?set=a.744316325613682.1073741826.461319597246691&type=3

   Usuń
 2. Ja niestety nie mam talentu do robienia szarpaczków, bo w zasadzie ile razy bym nie próbowała wyjdzie w zasadzie coś? Dlatego zawsze nastawiam się na kupowanie gotowych szarpaków. :)

  Pozdrawiamy
  Ola i Baddy!
  http://baddy-wspanialy-labrador.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń