wtorek, 20 czerwca 2017

Mata ochronna do samochodu z biedronki.

Ponieważ biedronkowe promocje trwają (od 14.06.2017) a zakupy udzieliły się nawet i mnie, odpowiadam na pytanie, czy taką matę zakupić warto.


Z zamiarem kupienia ochronnej maty do samochodu, nosiłam się już od dawna. Ceny na alledrogo były za wysokie (bo przesyłka), a te dostępne w mojej mieścinie nie zachęcały kolorem. 
Przez chwilę nawet przymierzałam się do spożytkowania mojej maszyny do szycia. 
No właśnie - przez chwilę.
Pomimo wożenia czasami nawet i czterech psów w aucie, odkładałam temat na później. 
Aż pojawiła się ONA.
Czyli promocja w biedronce :PSama już nie wiem, co zachęciło mnie bardziej.
Przystępna cena? <35,99>
Kolorowy druk okrycia? <dotychczasowy wybór: czarne, czarne z czerwonym, czarne z niebieskim, och i dla odmiany: szare>
Brak sił, na cotygodniowe latanie z odkurzaczem z domu do garażu? <i jeszcze bardziej męczące latanie z odkurzaczem po całym samochodzie>

Cokolwiek by to nie było: zakup się dokonał.


 • Wymiary w sam raz.
 • Drażni mnie brak mocowania boków, które przy bardziej wiercącym się psie, mogą się przesuwać. Zapięcia na oparciach ratują jednak sytuację. 
 • Sam wzór podoba mi się szalenie!
 • Oraz materiał. Emkę w aucie usadowiłam zaraz po czynności tarzania się. Było trochę sierści, był piach, były paprochy. Jedno trzpenięcie ręką i nie ma śladu. Piach wytrzepać się da i bez maty. Ale najważniejsze jest to, że jej długie kudełki nie czepiają się materiału. Ufff!Na błotne kąpiele i głębokie kałuże przyjdzie jeszcze czas, ale już teraz jestem dobrej myśli.
W razie tragedii, matę łatwo można zdemontować i uprać :)
A gdy trafi się przygodny pasażer, wystarczy matę odchylić, i nie przepraszać wzrokiem pełnym wstydu, że z tyłu przeważnie siedzi pies, więc jest jak jest ;)5 komentarzy:

 1. Można się śmiać, ale Biedronka ostatnio psiarzy rozpieszcza i wcale nie są to jakieś pierdółki, a elementy dobrej jakości. Ostatnio obkupiliśmy się w zabawki i nie żałujemy :D

  OdpowiedzUsuń
 2. To fakt. I niech rozpieszcza dalej :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie wiedziałam, że są maty w biedronce i to takie ładne *_* Ja mam matę z Lidla, ale mimo to i tak w samochodzie jest sierść Kentaka XD

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ciekawy wpis. Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo fajny wpis. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń