poniedziałek, 22 czerwca 2015

Uwaga, będziemy testować! :)

I to nie jedną czy dwie rzeczy ;)
Mam jednak nadzieję, że napływ recenzji czytelników nie zniechęci a wręcz przeciwnie-dzięki nim będziecie mogli spróbować nowości, jak i samemu się wypowiedzieć, czy warto a może nie warto?

Na pierwszy ogień idzie Pokusa Premium Plus. Mamy karmy suche, mamy karmy mokre, mamy żywienie BARFem (surowizna), jak i to gotowane-domowe. A gdyby tak wynaleźć coś innego, coś, co byłoby pośrodku?


Pokusa dopiero wchodzi na polski rynek. I tu trzeba podkreślić, że jest to produkt rodzimy, a więc z Polski właśnie!

Karma w postaci suszu, która z dodatkiem wody tworzy sos. Sos, którym możemy urozmaicić zarówno karmę suchą, gotowany posiłek czy też posiłek surowy. Brzmi ciekawie, prawda? W ofercie znajdziemy linię nie tylko dla psów dorosłych i szczeniąt, ale także i kotów.


Niebawem zdradzimy, czy moim czworołapom taka forma posiłków przypadła do gustu i szerzej opiszemy nasze odczucia.

Tymczasem pochwalimy się jeszcze inną paczką-od MaxiZoo.  Jej zawartość będziemy odkrywać stopniowo. Możemy jednak wam szepnąć, że szykuje się konkurs. No właśnie konkurs...jakieś pomysły, albo uwagi? Na pewno nie będziemy dyskryminować tych, którzy nie posiadają facebooka, ani kierować się największą liczbą lajków, bo jak wiadomo nie jest to najsprawiedliwszy sposób oceniania...konkursy zdjęciowe też już się chyba nam przejadły...macie propozycje? ;)


4 komentarze:

 1. My już w fazie końcowej, oziki kochają Pokusę :))

  OdpowiedzUsuń
 2. Miłego testowania! :)

  Pozdrowienia! K&T
  jackterror.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Pełno teraz recenzji Pokusy i coraz bardziej się do niej przekonuje, zwłaszcza, że Abi często grymasi przy misce,a taki myk mógłby ją zachęcić :) Miłego testowania :D

  OdpowiedzUsuń