Tropienie użytkowe


Kurs jest wynikiem ścisłej współpracy z wykwalifikowaną i doświadczoną kadrą Bavaria Team oraz Mantrailing Academy Poland, organizującą liczne seminaria i kursy w całej Polsce, często z udziałem zagranicznych gości.
Miejsce ustalane jest na bieżąco, w zależności od miejsca zamieszkania uczestników: Piotrków/Bełchatów/Zwierzyniec/Łask/okolice Łodzi bądź też sama Łódź.

Szukamy ludzi. Nie tropimy zwierzyny!
Zajęcia skierowane są głównie dla tych, którzy szukają sposobu na aktywne spędzenie czasu z psem i w 'psiarskim' gronie. Zarówno dla początkujących, jak i dla osób, które miały już styczność z tropieniem. 
Ten kurs jest również z myślą o tych wszystkich właścicielach, którzy chcą usprawnić komunikację ze swoim psem, bądź którzy szukają alternatywnego sposobu na przezwyciężenie lękliwości psa.


Program kursu:

- podstawowe zasady obowiązujące w tropieniu użytkowym,
- praca linką,
- praca pozoranta,
- zachowanie przewodnika na śladzie,
- budowanie umiejętności psa tropiącego.

Praca psa jest nagrywana, dzięki czemu istnieje późniejsza możliwość dokładnej analizy. Jest to przydatne zwłaszcza, gdy pies odbywa regularne zajęcia i można porównać jego obecną pracę z pierwszymi krokami na śladzie.


Ekwipunek:

- woda wraz z miską,
- pasztet i smakołyki,
- zabawka do przeciągania lub aportu (w zależności od preferencji psa),
- długa linka do tropienia (10 m),
- porządne rękawiczki (linka potrafi poranić niezabezpieczone dłonie),
- wygodne szelki (nie tropimy na obroży!),
- przedmioty z naszym zapachem (skarpetki, rękawiczki, chusteczki, gumki do włosów itd.).

Spotkania odbywają się 1-2 razy w tygodniu niezależnie od pogody-termin, miejsce i godziny są każdorazowo ustalane z uczestnikami. Jedno spotkanie trwa około 3 godzin.

Koszt 6 spotkań - 300 zł


Kontakt: 
podopieczni@gmail.com 
tel: 602-367-676Brak komentarzy:

Prześlij komentarz