Dom tymczasowy


Dom tymczasowy Grzecznych Podopiecznych to miejsce stworzone z myślą o psiakach, którym grozi schronisko lub, które wymagają pracy nad zachowaniem problemowym, zanim trafią do nowego domu.

W danym okresie czasu przyjmuję maksymalnie dwóch tymczasowiczów. Dzięki temu mogę dobrze go poznać, dobrze o niego zadbać i dobrze ocenić jego potrzeby. Zwłaszcza te, jakie przyszły dom powinien mu zapewnić.

Wszystko pod czujnym okiem mojej własnej psicy, która również jest po przejściach. Być może dlatego tak łatwo nawiązuje kontakt z nowymi przybyszami, a każdy z nich szybko dochodzi do siebie. W procesie budowania pewności siebie nie ma bowiem skuteczniejszej metody niż obecność drugiego psa.

Każdy z niżej przedstawionych psów, znalazł swój dom! Trafiały do nas z różnych powodów, i na różnych warunkach. Spędziły z nami mniej lub więcej czasu, ucząc się i ucząc nas.

Dlatego jeśli szukasz domu tymczasowego dla potrzebującego psa, skontaktuj się a być może będziemy w stanie pomóc. Fundacje, organizacje prozwierzęce lub stowarzyszenia mają oczywiście pierwszeństwo.

Aktualnie współpracuję z Fundacja Pomocy Hovawartom "HovaWarty"

Peppe

Iskierka

Rudolf

Melka

Morus


(przed adopcją)

(w nowym domu)

Felek - do adopcji!
ciąg dalszy zapewne nastąpi :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz